עד שיהיה לנו חיסון נגד הקורונה אנחנו צריכים לשמור על עצמנו מכל משמר ולהשתמש באמצעים כמו מסכות הגנה לפנים ואלכוהול ג’ל לחיטוי הידיים.

 

איך נגן על עצמנו?

וירוס הקורונה עובר מאדם אחד לשני למשל כאשר מדברים, משתעלים ומתעטשים. מסכות פנים לקורונה יכולות לעזור בגלל שהן מגנות על הפה והאף, ככה שאנחנו יכולים להמשיך לנשום ולדבר בחופשיות.
אבל מסכות הגנה לפנים לא מספיקות, בגלל שהווירוס יכול גם להיות על משטחים שונים – למשל על שולחנות, ידיות של דלתות, באוטובוס וכולי. בשביל זה צריך גם לשטוף טוב את הידיים עם מים וסבון. ואם נמצאים מחוץ לבית, הכי טוב להשתמש בתכשיר מיוחד לחיטוי, כמו אלכוהול ג’ל.

 

מסכות מותאמות לילדים ולמבוגרים

הפעולה של מסכות פנים לקורונה היא מאוד פשוטה – הן מסננות את כל האוויר שאנחנו נושמים. בגלל זה כדי שהמסכות יהיו יעילות, חייבים להתאים אותן כדי שישבו בצורה טובה ונוחה על הפנים. המטרה של מסכות הגנה לפנים הן למנוע מאוויר לא מסונן להיכנס לאף או לפה, גם כשאנחנו נושמים וגם תוך כדי דיבור.
בגלל זה אנחנו מוכרים מסכות שניתן להתאים בגודל גם לילדים וגם למבוגרים, ככה שהמסכה תיתן לכם את ההגנה המקסימלית וגם תהיה נוחה.

 

עבור מוצרי הגנה מקורונה נוספים לחצו כאן 

 

איך להשתמש במסכות כמו שצריך?

בטח שמעתם בתקשורת אנשי מקצוע שמתראיינים וטוענים שהשימוש במסכות ובכפפות חד פעמיות לא עוזר ולא מספיק טוב כדי לא להידבק. הסיבה לזה היא שהרבה אנשים אומנם קונים את הציוד המתאים – מסכות לקורונה, כפפות חד פעמיות, חומרי חיטוי וכו’ – אבל משתמשים בהם בצורה לא נכונה.
למשל הטעות הכי נפוצה שעושים היא ללבוש את המסכה כשיוצאים מהבית, להסתובב בחוץ (למשל באוטובוס בדרך לעבודה או למכולת), ואז תוך כדי לגרד בעיניים או אפילו להוריד את המסכה כדי לאכול סנדוויץ’ או חטיף. או למשל להשתמש כל היום בכפפות חד פעמיות בלי להחליף אותן בכלל ובלי לחטא את הידיים. בגלל זה חשוב מאוד לשלב בין המסכה לבין אלכוהול ג’ל ולוודא שאתם מחטאים את הידיים טוב לפני שאתם נוגעים בפנים, אוכלים וכו’.