דברים שיש לדעת לפני שבוחרים תוספות שיער לפני אירוע

דברים שיש לדעת לפני שבוחרים תוספות שיער לפני אירוע

כולם יודעים שכאשר מדובר בכלה שמבקשת לעשות תסרוקת מיוחדת ליום חתונתה, היא עתידה לשלם סכום נכבד, ואילו המלווה שגם משקיעה בתסרוקת עבור אותו האירוע, תשלם פחות מחצי המחיר. סוגיה זו מוסברת ע"י ההגדרות, יש תסרוקת לכלה ויש תסרוקת ערב, כך שהראשונה תעלה הרבה יותר ולא תמיד יימצא לכך הסבר רציונלי. לרוב מצב זה קורה כיוון שמעמד הכלה מנוצל לטובת רווח נוסף. על כן אם רוצים להשיג את התוצאה הרצויה אך במחיר מופחת-  אין צורך לספר שאת הכלה ופשוט לבקש תסרוקת ערב.

שיקול מושכל

יש לדעת שישנם מקרים שכן מצדיקים מחיר יותר גבוה לתסרוקת של כלה וזאת כאשר מדובר באלמנטים שאמורים להישאר לאורך זמן. יש לזכור שתסרוקת של כלה אמורה לשרוד יותר מחצי יום, כלומר משעות הצהריים בו היא מתחילה את הצילומים ועד השעות הקטנות של הלילה בו מסתיימת החתונה, ובנוסף על התסרוקת להיות עמידה בתנועות רבות שנלוות לריקודים.

בחירה נכונה

תסרוקת ערב מהוה חוויה של ממש, הזדמנות לשחק עם השיער ולהפתיע גם את עצמנו עם תוצאות מרשימות. בסיטואציות אלו תמיד עולה השאלה מה כדאי לשעות אתו, האם כדאי לשלב  תוספות שיער, האם לאסוף אתו גבוה, האם ללכת על המראה הפזור, המראה הצמוד או על המראה המרושל.. על כן תמיד מומלץ להסתכל בתמונות ולבחור את המראה הנחשק ביותר. אין להתחשב בנתונים הקיימים של השיער, כיוון שספר מקצועי יידע כיצד להגיע לכול מראה, ומדי פעם אף ייעזר באופציה של תוספות שיער.

מחירים

כאשר עושים תסרוקת לאירוע מדובר ביום מרגש ועל כן אין לתת לדברים משניים כגון מחיר להוות גורם מטריד. יש לקבוע את מחיר התסרוקת מראש ולוודא מה הוא כולל, כך שאם המחיר אינו כולל החלקה או התעסקות עם תוספות שיער, הרי שמוטב לדעת זאת מראש ולא להיות מופתעים רגע לפני תחילת האירוע. כמו כן אם מדובר באירוע משפחתי ואתם כמה נשים שעושות ביחד תסרוקות, ניתן לנצל את ההזדמנות ולבקש מחיר מוזל עקב כמות הלקוחות.

טיפול בתוספות שיער

לאחר ביצוע הארכת השיער באמצעות התוספות, כל שנותר הוא לתחזק אותן. שימוש בוויטמינים ובשמנים המוצעים אצלנו באתר, יוכל לסייע לך בשמירה על מראה התוספות לאורך זמן רב. אחד המוצרים המופיעים באתר אשרש יוכלו להתאים לטיפול ולתחזוקה של תוספות השיער הוא המוצר "סרינה קיי", הוא שמן לשיער המכיל שילוב של שמן שיאה עם פרוטאין חיטה, המעניק נפח לשערה ובו בזמן שומר עליה מפני פגיעות אקלים ומזג האוויר.
מוצר נוסף המוצע באתר הוא "פול מיטשל סקיני סרום", מוצר מעולה המיועד במקור לשמירה על שיער דק במיוחד ומניעת קצוות מפוצלים, יחד עם זאת השימוש בו בכדי להגן על תוספות השיער מהווה פתרון נהדר. להתרשמות ממגוון המוצרים להגנה על תוספות שיער ועל שיער בכלל, בקרו בקטגוריית "סרום" ובקטגוריה "אמפולות".