שמן מרוקאי Vitamins moroccanoil

שמן מרוקאי Vitamins moroccanoil


שמן הארגן מחדש מחזיר את הברק לשיער ומחדש את מבנה התאים  לשיער חסר חיים, בכל שימוש. נוסחת  vitamins מחדירה את הברק לתוך השיער, וכך יוצרת שלמות עדינה לכל סוגי השיער.

ל Moroccanoil vitamins יש את היכולת לשקם שיער שנפגם על ידי הכימיקלים אותם ניתן למצוא בשמפו, צבע שיער, בתהליך הסלסול ובהשפעות סביבתיות מזיקות. נוסחה זו עשירה בנוגדי חמצון, פרוטאינים וויטמינים והיא נספגת בקלות בשיער רטוב או יבש.

יתרונות הנובעים משימוש סדיר במוצר:

• יכולת סידור שיער מוגברת.

• שליטה בקרזול הנגרם כתוצאה מטיפולים רבים ולחות.

 • ברק מוגבר בשיער צבוע, שומר על גוון הצבע המקורי לזמן רב יותר.

• גמישות מוגברת.

 • מעניק לשיער ברק טבעי וטקסטורה עדינה יותר.

הנחיות שימוש עיצוב וגימור מאחר והשמן מיועד לשימוש על שיער רטוב או יבש, נחוצה כמות קטנה של שמן על מנת להקטין את זמן הייבוש בפן עד 50%. לשיפור יכולת הסידור של השיער, מרחו כמות קטנה של Moroccanoil vitamins על שיער רטוב, השאירו לכמה דקות על מנת לאפשר חדירה לעור הקרני. עצבו את השיער כרגיל, והשיער יהיה רך ומבריק יותר, עם יכולת סינון גבוהה יותר של קרני אולטרה סגול מזיקות. מרחו על שיער יבש על מנת להעלים קרזול, להגן מפני החום אותו פולטים מחליקי ומסלסלי שיער, וכדי לקבל תוספת של ברק. מרכך ומרפא ניתן להשתמש ב Moroccanoil  .vitamins כטיפול עומק וטיפול בשיער עייף או פגום; ניתן להשתמש רק בו או יחד עם 10 עד 15 מיליליטר של מרכך שיער באיכות גבוהה. עסו את השמן דרך השיער וסרקו מהשורש ועד הקצה, כסו בכיסוי שיער מפלסטיק והשאירו ל- 20 דקות. השמן לא זקוק לחום על מנת לחדור לעור הקרני. שטפו ביסודיות ועצבו. הגנה מרחו כמות קטנה על שיער יבש על מנת להגן מנזק סביבתי כתוצאה משמש, רוח, וגורמים מזיקים אחרים. הגנה זו חשובה במיוחד בזמן נסיעות בהם יש שינוי באקלים, היא עוזרת לשמור על צבע ובריאות השיער. חפפו והשתמשו במרכך כרגיל ומרחו שוב על שיער רטוב על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

בהצלחה, צוות סנט הייר

שירות לקוחות: 1-700-700-221
סניפי סנט הייר:
הרצליה: סוקולוב 2 טל. 09-8858604
רעננה: אחוזה 89 טל. 09-7404116
ת"א: מלכי ישראל 6 טל. 03-6092217
חדרה: הרברט סמואל 71 04-6345582
כמו כן ניתן לרכוש את המוצרים באתר הבית www.centhair.co.il