שמן ארגן

שמן ארגן

שמן ארגן

כולנו מכירים את התופעה בה השיער נראה לפתע יבש, קשה לסירוק והברק נעלם כלא היה. גם החפיפה לא ממש עוזרת ובאופן הכללי השיער נראה לא טוב. על מנת לטפל ביעילות בשיער היבש, כדאי לדעת מה גורם כך..

מדוע השיער מאבד מיופיו לאורך הזמן.

מרגע שהשערה מבצבצת מעל הראש, היא מפסיקה לקבל את השומן הטבעי שהגוף מייצר. משמע, שערה באורך של 5 ס"מ, ובהנחה שהשיער צומח ב- 1 ס"מ בחודש, לא הוזנה כבר 5 חודשים. אי הספקת מזון גורם לשערה לאבד את הברק, להישבר ולהיראות לא טוב.

פתרון

שמן הוא תוסף תזונה הכרחי לשערה ומעניק חיוניות לשיערה, מוצרי שמן לשיער הם הפתרון לשיער יבש. השמן מחדש את המראה הטבעי והמבריק. למעשה, השיער שלנו בנוי ממספר שכבות שאינן נראות לעין, כשהשכבה החיצונית מורכבת מקשקשים העוטפים את השערה (לא הקשקשים שאנו מכירים...). השמן לשיער מחזק את שכבת הקשקשים הזו, וכך מגן על השערה ושומר אותה שלימה ובריאה.

שמן ארגן

גדל במרוקו, והוא אחד השמנים המומלצים לטיפול בשיער יבש, שמן הארגן מופק מתוך צמח הארגן, השמן מכיל חומר נוגד חמצון המחזיר לשערה את הברק שלה, מעניק לה רכות ועוזר לעמוד בפני פגעי מזג האוויר. שמן הארגן מכיל ויטמינים ועוזר לא רק לשיער אלא גם לעור ולגוף. השמן משמש בסיס למגוון מוצרי טיפוח ומסכות לשיער ולפנים. השמן מגיע בדרך כלל עם טפטפת, ואופן השימוש בו הוא טפטוף מעט שמן על גבי הקרקפת, עיסוי הקרקפת למשך כ- 10 דקות, ולאחר מכן חפיפת השיער בשמפו וקונדישנר המעניקים לו את המראה המושלם. לבעלי קרקפת יבשה, מומלץ להשתמש בשמן ארגן לפני צביעה של השיער. השמן מונע תחושות לא נעימות לאחר הצביעה, ומגן על הקרקפת.

 

שירות לקוחות: 1-700-700-221
סניפי סנט הייר:
הרצליה:
סוקולוב 2 טל. 09-8858604
רעננה:  אחוזה 89 טל. 09-7404116 
ת"א: מלכי ישראל 6 טל. 03-6092217
חדרה: הרברט סמואל 71 04-6345582
כמו כן ניתן לרכוש את המוצרים באתר הבית www.centhair.co.il