שיער וסקס אפיל

שיער, סקס אפיל ואיך מרגישים אחרי!!!

האם חשבתן פעם כמה נשיות אתן מרגישות כשאתן יוצאות מן המספרה? מחקרים בנושא מצאו כי לשיער יש השפעה על המצב הנפשי, על תחושת הביטחון ורמת הסקס האפיל שנשים משדרות.

שיער שאינו מטופח, מעוצב, ושופע או שיער משומן, דביק, שרוף ומפוצל נתפס כהזנחה, וחוסר רצון למצוא חן בעיני המין השני

יש שינוי מדהים איך שאישה נכנסת למספרה ואיך שהיא יוצאת. תנועות הגוף שונות לחלוטין, יש הרגשה של התעלות, הליכה זקופה, מחויכת והיא מרגישה מינית עד מאד.

נשים שיוצאות מן המספרה מעבירות בהנאה את ידןבשיער מטלטלות את שיערן בתנועות ראש מצד לצד, שמחות לפגוש חברים ברחוב, מחפשות קשר עין ותשומת לב ומאד מתרגשות ממחמאות על מראה שיערן
לאחר ביקור אצלמעצב שיער, נשים יודעות שרמת משיכתן המינית עלתה בכמה דרגות כתוצאה ממראה שיערן. מובן שהרגשתן שונה כאשר שיערן השתנה, טופח, עוצב ונראה נקי ומסודר

אז מה הפלא שנשים בעלות פגום או דליל, הן בעלות רגשי נחיתות, כעס, וחוסר הערכה עצמית? אין ספק שיש פגיעה בדימוי העצמי, אשר שפוגעת בין היתר במיניות.

מחקרים אשר נעשו בנושא זה, מראים בברור את הקשר בין שיער, מצב נפשי ומשיכה מינית. מחקר התנהגותי שנעשה בארה"ב כלל 58 נשים בעלות שיער יבש ודליל, לעומת קבוצת ביקורת של בעלות שיער שופע ובריא.
במחקר הסתבר כי לבעלות השיער היבש והדליל היו יותר בעיות בנושאי סיפוק עצמי, ביטחון עצמי, דימוי עצמי ומעמד חברתי.משמע מראה השיער עלול לפגוע בתפקוד הנפשי והמיני ולהוות בעיה בעלת השפעה ניכרת על חייהן

עולם הרפואה לא העריך נכון את עוצמת הבעיה והשלכותיה. רופאים העריכו בעיית איבוד שיער בנשים כבעיה אסתטית, שהשלכותיה הגופניות זניחותהיום עולם המדע משכיל להבין את הפגיעה הפסיכולוגית והנפשית, שהבעיה מעוררת אצל נשים (וגברים), ועל כן מוצעים טיפולים תרופתיים שונים לבעיות נשירה

מה שעשוי לשפר את מצב השיער הוא שימוש במוצרים המכילים חומרים כגון: פרוטאין חלב, פרוטאין חיטה, פרו ויטמין B5,שמן ארגן, חומצת אמינו, שמן גרעיני הענבים, שמן אגוז המקדמיה, שמן גלעין האפרסק, תמצית אלוורה.
כמו כן מומלץ להשתמש במוצרי קוסמטיקה המותאמים לשיער כמו שמפו הבונה ומחזק את שורשי השיער ובכך מצליח להמעיט נשירה, טיפול אישי אינטנסיבי למניעת נשירה, מסכות שיער ועוד.

שירות לקוחות: 1-700-700-221
סניפי סנט הייר:
אתר הבית טל: 03-6136062                                           משווקים מורשים:
הרצליה: סוקולוב 2 טל. 09-8858604                                קוריוליס: קריון - קרית ביאליק                          
רעננה: אחוזה 89 טל. 09-7404116                                         קומה א' שער 7
ת"א: מלכי ישראל 6 טל. 03-6092217                               מפונקות: הוד השרון הבנים 9                
חדרה: הרברט סמואל 71 04-6345582
כמו כן ניתן לרכוש את המוצרים באתר הבית www.centhair.co.il