מחליק שיער

שיער חלק

רבים ברחבי העולם חפצים במראה שיער חלק, אך מה לעשות נולדנו עם שיער גלי או מתולתל או עם שיער מקורזל, אך אנו לא מסתדרים עם השיער ומעוניינים במראה שיער חלק. מהי הטכנולוגיה המאפשרת לנו מראה שיער חלק, ואיך אפשר להחליק את השיער.

מחליק שיער

מחליק שיער הוא מחליק חשמלי ביתי אשר מורכב מזוג פלטות. ישנם מחליקי שיער עם פלטות קרמיות , מחליק שיער עם פלטות מוזהבות, מחליק שיער עם פלטות מתכתיות . מחליק שיער אמור לתת מראה שיער חלק על ידי גיהוץ השיער בטממפרטורות גבוהות. בעזרת מחליק שיער ניתן להגיע לתוצאות מרשימות של שיער חלק.

מחליק שיער הוא לשימוש ביתי, אך ישנם גם מכשיריים לשימוש מקצועי למספרות או למעצבי שיער. 

יתרונות וחסרונות

חסרונות שימוש במכשיר : ההחלקה היא זמנית, בחפיפת השיער ההחלקה תפוג וכמו כן גם בכל חשיפת השיער למים, גם לחות  עלולה לקלקל. החלקה במחליק שיער מחזיקה לערך מספר שעות עד יומיים.

היתרונות שימוש במכשיר: המחיר יחסית זול. ניתן להגיע לתוצאות מרשימות של שיער חלק , ניתן לשלוט במראה מבנה השיער - לעשות שיער גלי וכו'. השימוש הוא שימוש ביתי.

נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה משימוש במכשיר באופן שגוי או לא נכון: שיער יבש, קצוות מפוצלים, במקרים נדירים כוויות (כתוצאה ממגע של המכשיר בעור ), חשוב לשמור על מרחק סביר בין הקרקפת למכשיר.

כאן תמצאו היכן קונים וכמה עולה ציוד מקצועי  לשיער