להירדם עם שיער רטוב!!! לא רצוי.

להירדם עם שיער רטוב!!! לא רצוי.

האקלים בארצנו, המים הקשים, תהליך החמצון באוויר פוגעים בשיער שלנו, ולכן יש לטפח ולהזין את השיער בכל ימות השנה. מסיכת שיער יכולה לעשות פלאים לשיערך, סנט הייר מעניקה לך טיפים בנושא.

טיפול הולם לשיער מורכב משלושה שלבים עיקריים שהם אבני היסוד לשיער בריא, השלבים הם - חפיפה, טיפוח, והגנה. ובכן יש להתאים שמפו, מסיכה, חומרי טיפוח ועיצוב, בהתאם לסוג השיער.

1.  חפיפה- החפיפה מסלקת מעור הקרקפת והשיער את הלכלוך שהצטבר ומכינה אותו לשלב ההזנה, החשיבות היא בבחירת השמפו האולטימטיבי לסוג שיערך.

2. טיפוח – חובה להתאים לשיער את סוג הטיפול המותאם לו החל משיער דק ודליל,שיער צבוע, שיער יבש ופגום, להשלמת הטיפול יש להשתמש במסכה המזינה את השיער .

3. הגנה - שלב אשר מטרתו לסיים את תהליך הטיפול בשיער ולהגן על שיערך מנזקי האקלים.

להלן טיפים לשמירה על בריאות שיערך

1. התחילו כל חפיפה במים חמים לפתיחת הנקבוביות ומאפשרת לשמפו לנקות אותן באופן יסודי, וסיימו את החפיפה במים קרים הסוגרים את נקבוביות ואת קשקשת השיער.

2 . רצוי להתחיל את הסירוק בקצוות המורחקים ומשם להתקדם לקודקוד הראש.

3 . מסכה לשיער, המסכה מכילה חומרים פעילים ומעניקה טיפול אינטנסיבי לשיער. המסכה מאזנת את  רמת ה- PH  ומעניקה ברק וריכוך לשיער.

4. עדיפות לתכשירי שיער המכילים חומרים טבעיים כגון: שמן עץ התה  (מעודד צמיחת שיער ומבריא אותו); .רוזמרין (מעניק ברק אינטנסיבי לשיער); קמומיל (מרגיע גירויים בעור הקרקפת);  פנתנול (מרכך את השיער ומחזיר לו את  הגמישות הטבעית); קולגן (מעניק ברק ומחזיר לשיער את גמישותו הטבעית.

5.. רצוי שלא ללכת לישון בשיער רטוב, במידה וכך עשיתם, תתעוררו עם שיער מבולגן ולא תוכלו לשלוט בו, ואם בכל זאת נרדמתם, אין לכם ברירה אלא להרטיבו מחדש.

6. למניעת חשמל סטטי בשיער מומלץ להסתרק עם מברשת גומי ולא עם מברשת זימים מפלסטיק.

7. רבותי!! תזונה ומים משפיעים באופן חד משמעי על מראה ובריאות השיער. רצוי להקפיד על אכילת ירקות, פירות וחלבונים, וכמובן לא לשכוח 2 ליטר מים ביממה.


שירות לקוחות: 1-700-700-221
סניפי סנט הייר:
הרצליה: סוקולוב 2 טל. 09-8858604
רעננה: אחוזה 89 טל. 09-7404116
ת"א: מלכי ישראל 6 טל. 03-6092217
חדרה: הרברט סמואל 71 04-6345582
כמו כן ניתן לרכוש את המוצרים באתר הבית www.centhair.co.il