טיפים לטיפול בשיער לפי סוג שיער

טיפים לטיפול בשיער לפי סוג שיער

סוגי שיער - בחירת תכשירים על פי סוג השיער והרכבת סט אישי מותאם

 

CENT HAIR רשת מוצרי שיער המובילה בישראל והיא הרשת הכי חמה באינטרנט בטיפוח השיער. לרשותכם (כן, גם אתם הגברים, מוזמנים להתוודע אל מגוון המוצרים) שמפו, מרכך, מסכה, סרום, קרם, ספריי, גלייז, תכשירי עיצוב וייצוב שיער, החלקת שיער ביתי ועוד... מוצרי השיער המוצעים  ברשת הפכו זה מכבר לשם דבר. אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה ולהתייעץ. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם ולפרט את נושא הפנייה. מיותר לציין, כי הטיפול בכם ובשיערכם בפרט ייעשה באופן מקצועי ודיסקרטי ביותר.

 

שיער לאחר החלקה

מוצרים לשיער שעבר החלקה אינם מכילים מלחים מסוגים שונים המשמשים בתעשיית הקסמטיקה ומלח שולחן שהנו חומר "עזר" בתעשייה וכן חומרי הזנה חיוניים לשיער שעבר טיפול כימי ,כגון קרטין .

מרכך או שמפו ללא מלחים הוא מורכב בעיקר משמנים ותמציות צמחיים טבעיות ברמת חומציות נמוכה, וזאת למה? היות והסודיום כלוריד המצוי בשמפו רגיל, פוגע בתוצאות ההחלקה או כל טיפול קוסמטי אחר כגון:צבע גוונים וכו' ומייבש את השיער בטווח הקצר והארוך. על מנת לשמר את התוצאות טיפול ההחלקה לאורך זמן, יש צורך בשמפו מורכך ומסכה ייחודיים שאינם מכיל ים סודיום כלוריד (ממשפחת המלחים) על מנת לשמור את ההחלקה בצורה הטובה ביותר ולא לפגוע ולהרוס את התהליך היקר .שימוש נכון בחומרים לשיער לאחר החלקה יאריכו את חיים ההחלקה וישמרו את השיער שלכם בריא ומלא חיים.

 

פתרונות לשיער דק או שיער דליל.

אם את בעלת שיער דק או דליל את בוודאי כבר מבינה את החשיבות של המלצה מקצועית.

בישראל רוב המוצרים אינם מתאימים לשיער דק מכיוון שהשיער הישראלי הוא בדרך כלל שיער רגיל עד עבה, קשה או מתולתל, ורוב המוצרים בארץ מתאימים לסוגי השיער של רוב האוכלוסיה.
אם יש לך שיער דק והשתמשת במוצרים לא מתאימים מיד הרגשת את שיערך כבד, דביק חסר נפח או שומני. לכן אנו ממליצים להשתמש במוצרי שיער "קלים", אשר ניתן להשיג אצלנו ומותאמים במיוחד לשיערך.

לפעמים לא די בהמלצות ויש לקבל ייעוץ, הכוונה וייעוץ מקצועי.

שיער דק זקוק למוצרים שישאירו את שיערך קל אך מלא נפח, יתרמו לחוזק השיער וימנעו את החלשות סיב השער, מוצרי שיער טובים המתאימים לשיער דק יעניקו לשיערך מראה בריא ומלא חיוניות. המומלצים שלנו (כבר בדקנו בשבילכם...) מופיעים בדף זה.

 

פתרונות לשיער גלי עד מתולתל


אם את בעלת שיער גלי עד מתולתל את מכירה את הקושי למצוא מוצרים המותאמים לתלתלים. אצלנו ב-"סנט הייר" תמצאי מגוון רחב של מוצרי טיפוח ועיצוב מותאמים.

מוזמנת גם לדף מתולתלות

 

פתרונות לשיער שיער רגיל


שימוש בשמפו ומרכך לשיער יבש ימתן את נזקי השמש החזקה בעיקר בחודשי הקיץ .המים הקשים (כמות סידן גבוה) גורמים ליובש ללא קשר לסוג השיער כולל שיער שמן ולכן מומלץ גם לבעלי שיער כזה לחפוף עם שמפו לשיער יבש . הסיבה היא ששמפו לשיער שמן אכן מנקה קרקפת ביסודיות אבל באותה עת מייבש את קווצות השיער ולכן מומלץ בקיץ שימוש בשמפו לשיער יבש גם לבעלי שיער שמן .

 

פתרונות לשיער שיער צבוע.

סרום ומסכות לשיער צבוע סוגרות את ה" קטיקולה"  של השיערה הפתוחה לאחר פעולת הצביעה הכימית וכך נועלות את הצבע בתוך השערה. עוזרות לשמור על חיי צבע ארוכים יותר. מומלץ להשתמש גם בשמפו מרכך וסרום לשיער צבוע.

 

נשירה וקשקשים


קשקשים הם למעשה תאי עור מתים הנושרים מהקרקפת, כאשר יש תחלופה מהירה של תאי עור הקשקשים בולטים יותר לעין. הקשקשים הם תופעה טבעית אך לא מחמיאה. חשוב לדעת, במידה והקשקשים אינם קטנים ומועטים, אלא רבים, קשקשים גסים ובולטים - מומלץ להשתמש בתכשיר ייעודי לקרקפת. שמפו לטיפול בקשקשים לא יסייע במקרה זה ויש לטפל ממוקדות בקרקפת שהיא בעצם הגורם לבעיה.