טיפוח הגוף – כל אחד יכול

טיפוח הגוף – כל אחד יכול

כל אחד מאיתנו אוהב להרגיש טוב עם עצמו. בין אם אנחנו נשים או גברים. חלק לא קטן מהרגשה טובה הוא מראה מטופח. אם נשים את הקלפים על השולחן, ברגע שמישהו מאיתנו מדבר על טיפוח, המחשבה הראשונה שעולה לראש היא מכון יופי. אבל, מראה כזה ניתן להשיג ולא רק באמצעות בילוי במספרה או במכון יופי. מראה מטופח ניתן להשיג בעזרת טיפול וטיפוח נכון בעור הגוף. רוב אנשי המקצוע שבתחום יוכלו להגיד כי "אם תשקיע בגוף שלך, הוא יחזיר לך חזרה" ולכן כדאי להשקיע את הזמן הנדרש בעיקר בטיפוח הגוף.
רצוי להבין כי למרוח קרם גוף או קרם פנים זה לא מספיק. לפני השלב של מריחת הקרמים שלאחר המקלחת, יש להכין את הגוף כדי שיוכל לספוג בצורה הטובה ביותר את חומרי ההזנה והטיפוח. לכן חשוב להתחיל מידי פעם את הטיפול בגוף בעזרת פתיחת נקבוביות העור על ידי שהייה בסאונה.

שימוש בסאונה

לסאונה יש מספר יתרונות ובינהם שחרור מתחים והרפיית השרירים, ניקוי רעלים ועוד. שגרת היומיום, העבודה וחוסר המנוחה גורמים לעור הגוף שלנו להראות עייף יותר ומטופח פחות. לכן חשובה השהייה בסאונה. בנוסף, אדי הסאונה גורמים לעור הגוף להזיע. פעולה זאת פותחת את נקבוביות העור. התאים המתים של העור מתחלפים בתאים חדשים ורעננים, העור בשלב הזה מוכן לקלוט מוצרי הזנה וטיפוח. אחרי כל התהליך, עור הפנים והגוף יראו רעננים וצעירים.

שימוש בסקראב

דרך נוספת שניתן לקלף מהעור את התאים המתים היא על ידי שימוש בסקראב. חומר זה מקלף בעדינות את תאי הגוף המתים ומריחה על המקומות הנדרשים לכם בגוף תותיר את העור רך ונעים למגע.

ניקוי עור הפנים

לפני המקלחת יש להקפיד לנקות את עור הפנים בעזרת חלב פנים או מי פנים. חשוב מאד להתאים את החומרים לסוג עור הפנים שלכם. במידה ויש לכם עור פנים שמן הקפידו לבחור מוצרים שלא יוסיפו שומן לעור הפנים אלא יאזנו אותו.

שימוש בפילינג

במהלך המקלחת ניתן כמובן גם להשתמש בפילינג, למקומות בהם עור הגוף הינו קשה ומחוספס ולהסיר חלקים ממנו על ידי שפשוף הפילינג במקומות המצריכים זאת.טיפוח פנים

סבון גוף

חשוב לסבן את עור הגוף בסבון איכותי או אפילו להשתמש לעיתים גם בשמן לאמבט, המותיר את העור רך, נעים, נקי ובעל ריח טוב.

השלמת טיפול

לאחר המקלחת הקפידו על המוצרים המשלימים לעור. את עור הפנים מרחו בקרם פנים המתאים לסוג העור שלכם. לא לשכוח כי מגיל 25 כדאי להתחיל לטפל בקמטים הקטנים סביב העיניים בעזרת קרם לעיניים.

קרם / שמן לגוף

את עור הגוף ניתן למרוח בקרם גוף או בשמן מיוחד הנספג בגוף במהלך הלילה. רצוי שלא להשתמש בשמנים אלה בימות הקיץ החיים מאחר וזיעת הגוף מונעת מהשמן להיספג בצורה טובה בגוף.


לסיכום, אמנם טיפוח הגוף מצריך זמן ותשומת לב, אך טרם תחילה הטיפול, הרגעו מספר דקות בסאונה והמשיכו לחוויה נעימה וריחנית לטיפוח הגוף שלכם.