טיפים לחורף 2014

טיפים לחורף 2014

6 טיפים חשובים לטיפול וטיפוח השיער בחורף 2014 :

ריכזנו  טיפים חשובים לטיפוח השיער בחורף, האם השיער שלכן מסתדר בחורף, או שהוא יבש ומקשה על מראה מסודר?

רבות נכתב בנושא עיצוב שיער, איך כיצד יש לנהוג בו בחורף ,כיצד לטפח את שיערך למרות הקור הלחות ותהליך שימון השיער בחורך , רישמו לעצמכם את הטיפים החשובים לטיפול בשיער בחורף ואיך למנוע ולפתור חלק גדול מהם.

1.  השתמשו בחומרי לחות לשיער והזנה למניעת נזקים. חשוב להשתמש במוצרים המועשרים בוויטמינים ומינרלים המעניקים לשיער לחות ומונעים את תופעות היובש וחשמל סטטי האופייני בעונת החורף.

בחורף, בשל הקור, השיער נוטה להיות שביר והתופעה של קצוות שיער מפוצלים שכיחה. מומלץ להגן על השיער מהקור באמצעות שמן ארגן מרוקאי. או חומרי לחות אחרים מכל סוג, למניעת שבר.

2.  הקפידו על חפיפה יומיומית , חפיפת השיער בצורה יומית סדירה ,לא רק שאינה מזיקה לשיער, אלא אף נחוצה לו. שיער חלק יש לחפוף מדי יום ושיער מתולתל פעם ביומיים. השמפו נועד לנקות את הקרקפת יותר מאשר את השיער , למנוע תופעות של יובש וחיזוק סיב השיערה .

עיסוי הקרקפת במהלך החפיפה  מעודד הפרשה של שומן טבעי החיוני לשמירת בריאות השיער וגמישותו, החורף הוא זמן אופטימלי לטיפול בשיער בשל קרינת השמש המזיקה הנעלמת, והאוויר הקר מועיל לשיער לחזור לחיים.

3.  התחדשו בצבע אופנתי לשיער. מבית  Wella Koleston שילובים של גוונים קרים לצד צבעים חמים, בחורף 2014 המטרה היא להעצים את הצבעים ואת הברק המיוחד והייחודי של כל גוון.

4.  עשו טיפול נגד קשקשים. אלו הסובלות מקשקשים, אמורות לדעת שעונת החורף פוטרת אותנו מנזקי השמש והלחות, אבל האקלים היבש והקור העז מגבירים את תופעת הקשקשים   ופוגעים בקרקפת.כדי להתמודד עם בעיה זו מומלץ להשתמש בשמפו מונע קשקשים, לחפוף בעדינות ולהמנע מגירוי של הקרקפת בחפיפה או לאחריה..

5.  שיערך ארוך?  הסיבה העיקרית להחלשת מבנה השיער היא חוסר בתספורת. שיער ארוך עובר פחות תספורות לכן שימור המבנה הטבעי והמרקם שלו חיוניים ביותר.

קיימים מוצרי שיער מטפחים המטפלים במיוחד בקצוות. הפופולרי שביניהם הוא הסרום, איתו ניתן ליצור מראה בריא ולאחד את הקצוות להשגת תוצאה איכותית.

6.  תלתלים?  רצוי לדרג את השיער שייצור נפח ויגרום לתלתלים להיראות במיטבם, לכן לבעלות שיער ארוך מומלץ לבצע דירוגים בחלק התחתון של השיער ולא מהקודקוד.

שימוש קבוע בשמפו מזין בעל לחות מרבית ומסיכה משובחת, יגרמו לשיער להיראות מבריק וקורן. מריחת קרם לחות תעזור לרסן תלתלים סוררים. קיימים מספר קרמים לעיצוב תלתלים הנותנים לחות לשיער

אנו מציעים מגוון מוצרים לטיפוח השיער והגנה מפני נזקי החורף והתופעות הנלוות לו..

לקראת  ימי החורף הקרים ונזקי השיער הנלווים להם, מותג השיער המוביל vitamins מציע מגוון מוצרים לטיפוח השיער והגנה מפני נזקי החורף והתופעות הנלוות לו:

תופעת ה"פריז":

ויטמינס- סרום 9 צמחים. בעל תרקובת של 9 צמחי מרפא (חומצה לינולית, אובליפיחה, שמן בוטנים, שמן זרעי ענבים, חוחובה, פשתן, שמן שקדים,שמן ארגן ונבט חיטה.) חודר לשיערה ומגן עליה מפגעי מזג האוויר. בעל יכולת להוריד פריז, מאחה קצוות מפוצלות.

שיער יבש:

ויטמינס שמן ארגן מכיל כמות של ויטמין E וחומרים נוגדי חמצון המסייעים לשיער רגיל עד יבש וצבוע. שימוש על בסיס קבוע משפר משמעותית את איכות השיערה ושיערך יהיה רך נעים מלא ברק.

אקסטרה נפח :

קרם בניית תלתלים בעל מרקם קליל 400 מל- קרם במרקם קליל לשיער דק עד רגיל, או שיער גלי ומתולתל. עוזר בבניית תלתלים ועיצובם. אינו מכביד ואינו משמן את השיער. מכיל נוגדני חימצון ויטמין E ושמני ארגן לשיקום השיערה.

חוסר ברק:

הייר פורם מסכה, נוסחה ייחודית ללא כול סוגים של מלחים. מועשרת בשמנים מזינים ותמציות צמחים המכילות חומצות אמינו, חומצות שומן, חלבוני קרטין וויטמינים A E B C ומינרלים. משקמת, מזינה ומעניקה מראה בריא לשיער.

שמן ארגן  Moroccan Argan Oil 100% Pure ללא מלחים למניעת נשירה, חיזוק השיער חדש, גם לשיער מוחלק וצבוע.

תכשיר טיפולי חדש המותאם במיוחד לחיזוק הסיב מהשורש עד לקצהו. החומר הפעיל מעכב תהליכים טבעיים בגוף הגורמים להחלשות סיב השיערה. שמפו ללא SLS.