הכנת כלה ליום החתונה

הכנת כלה ליום החתונה

עם ההכנות לקראת יום החתונה, החשוב והמרגש בימים, הכלה המיועדת ודאי טרודה באין-ספור סידורים, מחשבות, רגשות, חששות, תקוות וציפיות. טבעי שהיא תעשה כל מה שראוי ואפשרי על מנת להיראות במיטבה וביופיה בליל כלולותיה.

טבעי שהכלה תייחד זמן ומחשבה לעיצוב השיער שלה. הרשת "סנט הייר" המקצועית לטיפוח השיער  מציעה לך, המיועדת להיות כלה, מגוון פתרונות לשיער! מבחר עשיר של תכשירים לריכוך השיער, לייצובו ולעיצובו, מאפשרים לך ליהנות ממוצריהן של החברות הטובות בעולם כמו: לוריאל, קרסטס, פול מיטשל, ויטמינס, רבלון ועוד.. שכל אחת מהן היא שם דבר ומותג כשלעצמו. המוצרים מוצעים יחד עם ייעוץ מקצועי של הטובים באנשי המקצוע, המעודכנים בכל החידושים בתחום מוצרי השיער.

על מנת לשמח כלה ביום חתונתה, אפשר לפנק אותה לקראת החתונה  או אחריה בסל מוצרים לטיפוח השיער, כדי שהיא תוכל לשמור על עיצוב  מהודר שלו, ובהם: שמפו (עדיף שמפו ללא מלחים), מסכה (עדיף מסכות עם קראטין המטפלות גם בשיער הקשה ביותר), סרום (המלצת הצוות סרום 9 צמחים המכיל מסנני קרינה, שמן ארגן או שמן מרוקאי), מרכך, מוס, ספריי , אמפולות, תכשירי עיצוב שונים, מברשת, מייבשי שיער (מהמוכרים בשוק פן איתמר) מחליקי ומסלסלי שיער ועוד...

רשת החנויות סנט הייר cent hair מציעה גם מבחר מוצרי טיפוח לגוף ובהם שמני גוף וקרמים של חברות מובילות כמו ויקטוריה סיקרט. היות שלא רק טיפוח השיער הוא בראש (תרתי משמע) מעייניה של הכלה אלא גם טיפוח הגוף בכלל, ניתן לפנק אותה באריזות שי מהודרות ובהם מוצרי איפור, קוסמטיקה, סבונים, בשמים ועוד.
אחד היתרונות של רכישת מוצרים לטיפוח השיער מרשת החנויות היא האפשרות להשיגם במספר רב של סניפים. אם עד לפני שנים אחדות ניתן היה להשיג את המוצרים רק במספרות ובסלונים לעיצוב שיער, ניתן כיום להשיגם בסניפי הרשת,  שבהם ניתן ליהנות גם מייעוץ מקצועי. וכמובן באתר הרשת מבלי לצאת מהבית.

על טהרת הטבע

מי מכן שמקפידות על שימוש במוצרים אורגאניים בלבד יכולות ליהנות ממגוון מוצרים לשיער המיוצרים מחומרים טבעיים בלבד. היות שמצווה לשמח כלה ביום חתונתה – הענקת מגוון מוצרים לשיער על טהרת החומרים הטבעיים ודאי תשמח אותה. בשל חשיבות טיב החומרים ואיכותם על חיזוקו ועל מראהו של השיער, כל מתנה שתכלול מוצרים לטיפוח השיער תתקבל, ודאי, בברכה ובהוקרה.

על שפע המוצרים והמגוון שלהם עשוי להעיד, לדוגמה (או, אם לדייק, למופת!) מגוון סוגי התכשירים, אשר כל אחד מהם מיועד ומיוחד לסוג שונה של שיער: תכשירים לשיער יבש, תכשירים לשיער צבוע, תכשירים לשיער רגיל, תכשירים לשיער מתולתל, תכשירים המעניקים נפח, תכשירים למניעת נשירה, תכשירים לניקוי  קשקשים ותכשירים לקרקפת שמנונית. סביר להניח, כי שיערה של כל מי מכן שאמורה להינשא בקרוב נכלל באחת מהקטגוריות...
אלא שלא על השיער לבדו... לקראת כלה מוצג ומוצע מבחר גדול של מוצרי איפור קבוע ואיפור רגיל ובהם צללית, מייק אפ, סומק, שפתונים, מסקרה ומברשות איפור לייפוי הפנים.

הנה בא היום...

סיור בתצוגה הווירטואלית של הרשת הראשונה בישראל למוצרי שיער מקצועיים  תפגיש אתכן, בנות, עם מגוון מוצרים שעשויים לסייע לכן לטפח, להדר ולייפות את עצמכן לקראת החתונה, במהלכה וגם אחריה. שיהיה בסימן טוב ובמזל טוב!

 

שירות לקוחות: 1-700-700-221
סניפי סנט הייר:
אתר הבית טל: 03-6136062                                             משווקים מורשים:
הרצליה: סוקולוב 2 טל. 09-8858604                                 קוריוליס: קריון - קרית ביאליק                         
רעננה: אחוזה 89 טל. 09-7404116                                    קומה א' שער 7
ת"א: מלכי ישראל 6 טל. 03-6092217                                 מפונקות: הוד השרון הבנים 9               
חדרה: הרברט סמואל 71 04-6345582
כמו כן ניתן לרכוש את המוצרים באתר הבית www.centhair.co.il