הטרנדים החמים בשוק מוצרי השיער

הטרנדים החמים בשוק מוצרי השיער

על מנת לעשות פן לשיער אין הכרח בסלון לעיצוב שיער. ניתן לבצע זאת באמצעות מכשיר ביתי, אבל יש טיפולים אשר רק מעצבי שיער מומחים מבצעים אותם.


ארוך או קצר, סמיך או דליל, בצבע טבעי או בצבע מלאכותי- השיער תמיד גלוי. גברים ונשים כאחד משקיעים זמן וכסף בטיפוח שיער. האינטרנט בכלל והרשתות החברתיות, היוטיוב האינסטגראם וכל ממשק ופלטפורמה המאפשרים העלאת תמונה הפכו את החשיפה והמוחצנוּת  לתופעה חובקת עולם. הרשת מוצפת בתמונות של ידוענים ושל אנשים רגילים ובהם – משוגעים על כל הראש- בעלי תסרוקות שונות ומשונות, אם צבעים וגוונים אשר עד זה מכבר איש לא היה חושב לזהות אותם כצבעי שיער וגווניו.

הטרנדים החמים הם אלה שבהם מושקע מאמץ של אנשים להידמות למושאי הערצתם או קנאתם. הרצון להיראות כמו ידוענים מתחומים שונים ( ספורט, שירה, קולנוע, סדרות טלוויזיה ועוד) בא לידי ביטוי בחיקוי צורת השיער וצבעו, לכן שכיח כיום יותר מאשר אי פעם מראה של צעירים בשילובי צבעים כגון כחול, נחושת, דבש, אדום, כתום, סגול ועוד.
יש מי שעל מנת ליצור את המראה הטכניקולור של שיערם מוכנים לערבב כל צבע עם כל צבע, ובלבד שייווצר על ראשם מיצג מרשים, יוצא דופן, ולכן מעורר עניין ותשומת לב.

טרנד נוסף הוא תוספות שיער בגוונים שונים של אותו צבע כדי לציור רושם של שיער בעל נפח מעובה. תוספות שיער על מנת להאריכו ולעבותו נעשות באמצעים שונים כגון תפירה או הלחמה. בסלוני עיצוב מקצועיים ודאי תוכלי לקבל ייעוץ על אודות החומרים והשיטות שבאמצעותן מוסיפים, מאריכים ומעבים שיער.

כימיה טובה

מאחר שצביעת שיער  מחייבת לא רק ידע מקצועי אלא גם שימוש בחומרים איכותיים ובטיחותיים, אשר השימוש בהם נדרש בשל רגישותו של השיער,  לא רק מומלץ אלא הכרחי לבצע את הטיפולים בסלון עיצוב שבעליו ועובדים מאומנים ומיומנים בביצוע "עבודות כימיה" בשיערך  ומשתמשים רק בחומרים ייעודיים, נושאים תווי תקן בינלאומיים, ויודעים את המינון המדויק ואת משך הזמן המדוד ליצירת שיער במרקם ובגוון המבוקשים.

אחד הטרדנים האופנתיים בשנים האחרונות הוא סלסול שיער של מי שיערן הטבעי חלק וההיפך- החלקת שיער למי ששיערן מסולסל. גם טיפול זה חשוב ביותר לבצע אצל מי שמתמחים בהחלקה ובסלסול- שתי מיומנויות המחייבות ידע וניסיון.

כאשר אנשים בכלל ונשים בפרט בוחרות סלון עיצוב הן מצפות שיינתן להן שם מענה כולל הן בתסרוקת לפני אירועים חשובים והן באופן קבוע, יומיומי. מי שחשוב להן (רובן ככולן) להיראות מסודרות ומטופחות, ודאי ישקיעו  זמן וכסף בסידור שיערן על ידי בעלי המקצוע הטובים ביותר.

ללקוחות יש חלק ניכר באחריות על שמירת השיער נקי, מטופח ומסודר. כדי לעשות זאת בבית יש להצטייד במבחר מוצרי שיער הכוללים חומרי הטיפוח, ההזנה, הלחות וההעשרה הטובים והאיכותיים ביותר. כיום, יותר מאשר אי פעם בעבר, ניתן לשקם שיער, להוסיפו במקום שבו הוא חסר במגוון טכניקות, לעבותו ולייפותו.

שירות לקוחות: 1-700-700-221
סניפי סנט הייר:

אתר הבית טל: 03-6136062                                            משווקים מורשים:
הרצליה: סוקולוב 2 טל. 09-8858604                                 קוריוליס: קריון - קרית ביאליק                       
רעננה: אחוזה 89 טל. 09-7404116                                                        קומה א' שער 7
ת"א: מלכי ישראל 6 טל. 03-6092217                                                   
חדרה: הרברט סמואל 71 04-6345582
כמו כן ניתן לרכוש את המוצרים באתר הבית www.centhair.co.il